4 KROKI DO ZDROWIA
Zdrowie to bezcenny dar, który otrzymaliśmy w pierwszych dniach życia. Niestety często lekceważymy ten dar, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Bezmyślnie marnujemy nasze zdrowie i pojmujemy to dopiero wtedy kiedy okazuje się że za żadne pieniądze nie kupimy już radości życia. A współczesny styl życia, niekorzystne warunki środowiskowe, katastrofy ekologiczne związane z ekspansywną działalnością technologiczną, niewłaściwe odżywanie jedynie pogłębiają powstały problem.

Zetknąwszy się z choroba zazwyczaj pokładamy całą naszą nadzieje w medycynie. Jednakże żadne osiągnięcia medycyny nie wrócą zdrowia, jeśli sami nie nauczymy się go chronić i rozsądnie wpierać.


Wszyscy wiemy, że dobre samopoczucie jest nieosiągalne bez zdrowego stylu życia. Włączenie się do kultury może być zarówno pożytecznym jak i przyjemnym procesem twórczym. Zachowując zdrowe ciało, stajemy się harmonijnie rozwiniętymi ludźmi, żyjemy w zgodzie z samym sobą i światem zewnętrznym.


Proponujemy koncepcję 4 kroki zdrowia, które stanowią gwarancję długiego, aktywnego i napełnionego pozytywnymi emocjami życia.

KROK 1 - NAPOIĆ ORGANIZM


KROK 2 - OCZYSZCZENIE ORGANIZMU


KROK 3 - NAKARMIENIE ORGANIZMU


KROK 4 - OCHRONA ORGANIZMU


 

 

 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de