Karta Klubowa

card1

 

Aby przystąpić do naszego klubu Coral Club International kliknij tutaj.


Po otworzeniu się nowej strony wybieramy opcję Zarejestruj się z kodem polecającego. Numer referencyjny został już wypełniony automatycznie. Następnie przepisujemy kod bezpieczeństwa z obrazka do formularza, akceptujemy Warunki rejestracji i Politykę Prywatności. Dalej postępujemy zgodnie ze instrukcjami wyświetlonymi na stronie.


Ta strona została stworzona przez grupę podobnie myślących ludzi, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich. W rozwój naszych produktów zainwestowane zostało łącznie 300 lat doświadczenia wybitnych naukowców. Firma Coral Club International, od prawie15 lat, prowadzi aktywne działania edukacyjne w zakresie wzmocnienia i utrzymania dobrego zdrowia.


Dziś, wiele już osób - członków Coral Club Int. - doceniło doskonałą, prostą filozofię zdrowia i zaczęło wzmacniać i chronić je poprzez wprowadzanie w swoje życie codzienne zdrowych nawyków regularnej profilaktyki chorób oraz przedwczesnego starzenia się. Mamy poczucie, że przez nasz wkład w dbanie o zdrowie ich oraz ich rodzin, a także wymianę wiedzy oraz doświadczeń na temat skutków stosowania produktów, po części przyczyniamy się w ochronę zdrowia całego narodu!


Więc jeśli:

 • podzielasz nasze poglądy i wartości (odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość)
 • chcesz wypróbować (lub już używasz) nasze produkty
 • jesteś gotowy dzielić się z innymi wynikami, doświadczeniem
 • chcesz utworzyć własną firmę i szukasz sieci z godnym liderem, ze skutecznymi i o wysokiej jakości produktami, atrakcyjnym planem marketingowym

 

TO WSPÓŁPRACA Z CORAL CLUB INT. JEST STWORZONA DLA CIEBIE!


Ta cześć naszego serwisu przeznaczona jest dla osób, które chcą być zdrowe, ale także poszukują perspektyw i szans rozwoju, mają marzenia oraz poszukują kogoś doświadczonego w tej branży, kto pomoże im osiągnąć ich cele.

Jeśli jesteś osobą, która chce być niezależna, chce poprawić swoją sytuację życiową, jeśli lubisz pomagać innym, jesteś otwarty na zmiany, chcesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny to właśnie współpraca z Coral Clubem zapewni Ci realizację Twoich zamierzeń.

To co wyróżnia nasz klub spośród innych to to, że nie musisz kupować produktów co miesiąc, a punkty na Twoim koncie klubowym stale sumują się. Masz całkowitą swobodę działania!


Jeśli nie jesteś członkiem klubu, możesz:

 • zostać członkiem klubu, a otrzymasz kartę rabatową, co oznacza:
 1. otrzymywanie bezpłatnego newsletter’a pocztą elektroniczną;
 2. prawo do udziału w wydarzeniach, które odbywają się w biurach CCI;
 3. możliwość korzystania z porad lekarzy - członków klubu;
 4. prawo dostępu do najnowszych informacji na temat profilaktyki zdrowotnej;
 5. możliwość korzystania z promocji bonusowych (5 +1), kupujesz 5 takich samych produktów z listy bonusowej - 6sty dostajesz gratis.


Jeśli jesteś już członkiem klubu, możesz:

 • powiększyć swoje zniżki na zakup produktów, poprzez podpisywanie w swojej strukturze ludzi, którzy kupują produkty z Twojej rekomendacji.
 • stworzyć własny biznes - masz do dyspozycji zespół aktywnych dystrybutorów, możliwość uczestnictwa w edukacyjnych seminariach i innych wydarzeniach (czytaj w sekcji Aktualności): np. szkoleniach na start, szkoleniach dla dyrektorów, szkoleniach i konferencjach międzynarodowych, a także możesz uzyskać wsparcie i pomoc ze strony Twojego sponsora.

 

 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de