4 KROKI DO ZDROWIA
Pasożyty, toksyny, produkty uboczne przemiany materii (złogi) – to wszystko stanowi znaczący i poważny, choć zbytnio lekceważony problem! Jeśli jeszcze uważamy, że to zagadnienie nas nie dotyczy – powinnyśmy zapoznać się ze znanymi faktami: według danych WHO ( Światowa Organizacja Zdrowia), pasożytami zainfekowane jest prawie 75% populacji ziemskiej, niezależnie od stopy życiowej! Ta statystyka jest jednakowa zarówno dla rozwijających się, jak i wysoko rozwiniętych krajów.


Tuż idąc za tym samym źródłem: praktycznie 80% wszystkich występujących zachorowań może być spowodowanych nie tylko pasożytami, ale stanowi następstwo zatrucia naszego organizmu produktami ubocznymi przemiany materii w wyniku spożycia nie jakościowej żywności, chlorowanej wody kranowej, zatruć spowodowanych spalinami czy tez następstwo hipokinezji. Powyższe czynniki są powodem tego, że w organizmie gromadzi się duża ilość obciążających i toksycznych substancji, które zaczynają wykazywać negatywny wpływ na nasze zdrowie. Stwierdzono, że jelita dorosłego człowieka mogą zawierać do 20 kg złogów, dziecka – do 10 kg.


Produkty uboczne przemiany materii i toksyny wywołują poważne zaburzenia procesów metabolicznych, reakcje redoks, hamują wytwarzanie energii niezbędnej do wydajnej pracy fizycznej i umysłowej, stwarzają korzystne warunki do szybkiego namnażania bakterii chorobotwórczych, powodują pogorszenie funkcjonowania układu nerwowego, dokrewnego i immunologicznego, przyswajania witamin oraz pierwiastków śladowych, co stanowi dogodny punkt wyjścia dla rozwoju poważnych chorób. Dlatego też, nawet bez wyraźnych objawów choroby, organizm działa z przerwami i nie w pełni sił, a w trakcie rozwoju choroby nie jest w stanie poradzić sobie z nią samodzielnie. A wtedy trzeba uciekać się do leków, które niewątpliwie pomagają, ale przy nieracjonalnym korzystaniu mogą powodować efekty uboczne.


Biorąc pod uwagę przytoczone fakty, dla przywrócenia lepszego stanu zdrowia warto jest dwa razy do roku przeprowadzenie profilaktycznego odrobaczania i oczyszczenia organizmu. Najlepiej zrobić to za pomocą naturalnych środków – produktów firmy Coral Club.


 

 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de