4 KROKI DO ZDROWIAStyl życia, jakiemu hołduje współczesny świat, dyktuje swoje prawa: rzadko korzystamy z produktów czystych ekologicznie, pijemy wodę złej jakości, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, korzystamy z syntetycznych leków, jesteśmy narażeni na działanie promieniowania elektromagnetycznego, a wszystko to w warunkach ciągłego stresu. Razem z żywnością do naszego organizmu przedostają się antybiotyki, hormony, stymulatory, które są wykorzystywane do stymulacji wzrostu i wagi zwierząt. W powietrzu gromadzi się ponad 40 000 różnych substancji chemicznych. Wysoka zawartość w wodzie pitnej z kranu chloru – jednego z najbardziej aktywnych pierwiastków rakotwórczych – podwaja ryzyko zapadalności na miażdżycę naczyń krwionośnych, choroby serca i wątroby oraz przyczynia się do rozwoju przewlekłych chorób oraz przedwczesnej śmierci.


Badania WHO w zakresie środowiska naturalnego wykazały, że ponad 65 % wszystkich problemów zdrowotnych współczesnego człowieka związanych się ze środowiskiem zewnętrznym, Czynniki środowiskowe, nawet przy niskim poziomie oddziaływania, mogą doprowadzić do poważnych zakłóceń stanu zdrowia, szczególnie wśród takich mało odpornych grup jak dzieci, osoby starsze, osoby cierpiące na schorzenia przewlekłe, kobiety w ciąży. Na dodatek dzieci mieszczą się w grupie podwyższonego ryzyka. W ostatnim czasie, wśród małych dzieci wzrosły wskaźniki zachorowalności: każde dziecko choruje nie mniej niż trzy razy w pierwszym roku życia. Wysoki stopień zachorowalności obserwowalny jest także wśród młodzieży od 14 roku życia i starszej. Coraz częściej lekarze obserwują u młodych ludzi niski wzrost, słaby szkielet, niedorozwój mięśni, wychudzone ciało, niedobór hormonów w podlegającym wzrostowi organizmie, opóźnione dojrzewanie płciowe. Jest to sytuacja alarmowa, ponieważ dzieci to przecież przyszłe pokolenia dorosłych, od których zależeć będzie zdrowie ich własnych dzieci. W jaki sposób zatem chronić siebie i swoich bliskich w warunkach niekorzystnej sytuacji ekologicznej?


Obecnie istnieje wiele naturalnych i przy tym bezpiecznych środków profilaktycznych, które pomagają organizmowi przeciwstawiać się destrukcyjnemu działaniu czynników zewnętrznych i wewnętrznych jak również chronić ważne narządy organizmu.


Coral Club International proponuje właśnie takie produkty. Korzystanie z nich w życiu codziennym pozwoli podnieść energetykę, wzmocnić odporność, ochraniać organizm przed przez różnorodnymi infekcjami oraz zapewnić szybki powrót do zdrowia po przebytych chorobach, podnieść wytrzymałość i wydolność.


4 KROK DO ZDROWIA - PRODUKTYH-500

Coral Cat’s Claw

Pau D’Arco with Selenium

Coral Zinc

Silver-Max

FirstFood, Colostrum


Kliknij tutaj by zobaczyć produkty do 4 kroku

 

 

 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de