Lista produktów

Powrót

 

Microhidrin: 60 kapsułek; Suplement diety

 

microhidrin

 

 

W organizmie każdego z nas zachodzą reakcje utleniania. Jest to stan jak najbardziej naturalny. Bywa jednak, że, że utlenianie jest szkodliwe, wtedy człowiek zaczyna czuć się źle. W przyrodzie niemal wszystkie procesy destrukcyjne są wynikiem utleniania. Rdzewiejący metal, czy gnijące liście w lesie – to efekt przesycenia tlenem, tj. utlenienia.

Takie same reakcje zachodzą w organizmie człowieka wywołując m.in. wcześniejsze starzenie, „biorące się z niczego” dolegliwości, „więdnący” wygląd, zmarszczki na skórze. Wszystkie te procesy są wynikiem działania wolnych rodników, będących produktem niepełnej redukcji tlenu. Powstawanie wolnych rodników i biochemiczne procesy zachodzące przy ich aktywnym udziale, to jedna z podstawowych przyczyn starzenia się organizmu.

Uważa się, że nadmiar wolnych rodników prowadzi do rozwoju ponad 80 rodzajów zaburzeń zdrowia. Przyczyną tworzenia się wolnych rodników jest promieniowanie jonizujące, nadfioletowe (ultrafioletowe) i elektromagnetyczne, niewłaściwa ekologia, stres, dym papierosowy, spożywanie produktów zawierających konserwanty oraz tłuszczów zwierzęcych.

W ludzkim organizmie istnieje określona ilość antyoksydantów, lub inaczej – antyutleniaczem. Jednak we współczesnym świecie i przy obecnych warunkach życia - zwłaszcza w dużych miastach i rejonach przemysłowych, gdzie występuje duże nasycenie powietrza gazami spalinowymi – niezbędne jest zapewnienie dodatkowej ochrony przed wolnymi rodnikami. Dodatkowe antyoksydanty powinny być podawane do organizmu ze spożywanymi produktami, jako ich składnik, albo jako dodatkowe biologicznie aktywne suplementy.

Mikrohydryna – jest silnym antyutleniaczem, który aktywnie pomaga zmniejszyć skutki niszczącego działaniem wolnych rodników w ludzkim organizmie. Poprawia stan wody i płynów ustrojowych, zmniejszając ich napięcie powierzchniowe – pH, a tym samym czyniąc je łatwiej przyswajalnymi przez tkanki i komórki organizmu.

Badania wykazały, że mikrohydryna jest w stanie neutralizować nawet jedne z najbardziej agresywnych wolnych rodników, jakimi są rodniki peroksylowe i hydroksylowe.

Mikrohydryna jest uniwersalnym stymulatorem wytwarzania energii przez organizm.. Dzięki jej zastosowaniu w komórkach optymalizuje się aktywny proces syntezy ATF – źródła energii dla całego organizmu. Energia ta może być spożytkowana na odbudowę i wygojenie uszkodzonej tkanki, unormowanie procesu przemiany materii, na walkę z patogennymi mikroorganizmami oraz z przewlekłymi dolegliwościami.

Mikrohydryna składa się z całkowicie bezpiecznych, naturalnych składników. Testy toksykologiczne wykonane przez niezależne laboratoria nie wykazały żadnej znaczącej toksyczności nawet przy zastosowaniu wyjątkowo silnej dawki: 5g/kg masy ciała, co jest równoważne z zażyciem 1000 kapsułek przez człowieka ważącego 70 kg . Wyniki badań potwierdzają to, że Mikrohydryna jest wyjątkowo bezpiecznym antyutleniaczem.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu fabrycznym.Opis produktu (skład) i instrukcja do pobrania

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de