Lista produktów

Powrót

 

Omega 3/60: Suplement diety

 

omega

 

 

OMEGA 3/60 - kompleks, który zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Organizm ludzki nie może syntetyzować ich samodzielnie i musi otrzymywać je albo wraz z pokarmem albo w postaci suplementów żywnościowych. Produkt ten zawiera również inne nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe.

Omega 3/60:

  • normalizuje rozwój i pracę mózgu;
  • ma leczniczy wpływ na układ sercowo-naczyniowy;
  • pomaga w miażdżycy, chorobie Alzheimera, nadciśnieniu, cukrzycy, artretyzmie i reumatyzmie;
  • z powodzeniem stosowany jest w leczeniu chorób skóry, takich jak łuszczyca, wypryski, atopowe zapalenie skóry, zmiany skórne.

Nienasycone kwasy tłuszczowe w Omega 3/60 pochodzą z makreli, sardynek i sardeli, które są wyławiane z zimnych wód z okolic Skandynawii.

Do produkcji Omega 3/60 wykorzystano specjalną technologię, umożliwiającą osobne ppobieranie na zewnątrz kwasów tłuszczowych i cholesterolu.

Nienasycone kwasy tłuszczowe są najważniejszym składnikiem błon komórkowych, dostarczając im elastyczności, płynności i przepuszczalności, dzięki czemu możliwa jest regulacja przepływu substancji odżywczych do komórek, a utrudnione jest przenikanie obcych organizmów; znacząco wpływają na wszystkie procesy w komórkach, jak to tylko niektóre z głównych wysokiej energii cząsteczek w przyrodzie.

Przez omega-3 nienasyconych kwasów tłuszczowych obejmują tservonovaya, timnodonovaya, klupanodonovaya, omega-kwas linolenowy i eikozapentanowego. Kwasy te przyczyniają się do szybkiego przekształcenia cholesterolu w kwasy żółciowe oraz usunięcie jego organizmu. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zwiększenie ich elastyczności i zmniejszenia ryzyka Miażdżyca. Uczestnicy wymiany witaminy B1, B6, cholina, poprawić przewodność impulsów nerwowych w centralnej i obwodowy układ nerwowy. Dzienny popyt - około 1-2 g omega-6-nienasycone kwasy tłuszczowe (np. linolevaya, kwasu arachidonowego, alfa-linolenowego) wzmocnienie struktury błony komórkowe. Arachidonowego i kwasu alfa-linolenowego są również zaangażowane w syntezę prostaglandyn.


Opis produktu (skład) i instrukcja do pobrania


 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de