Lista produktów

Powrót

 

Silver-Max (srebro koloidalne)
Suplement diety

 

silver

 

 

SILVER-MAX – srebro koloidalne, które posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwpasożytnicze.

Silver Max może być stosowany przy:

  • chorobach zakaźnych (takich jak grypa, zapalenie wątroby, itp.);
  • ostrych i przewlekłych schorzeniach nosa, oskrzeli, płuc;
  • chorobach skóry (dermatozy, wypryski, czyraczność, ugryzienia owadów, oparzenia o różnym stopniu nasilenia);
  • zakażeniach jelitowych;
  • chorobach oczu (zapalenie oka, zapalenie rogówki, itp.).


Zewnętrznie można zastosować Silver Max bezpośrednio na bolesne miejsca, ugryzienia owadów lub jakiekolwiek inne obszary zapalenia skóry.

Ostrzeżenie: Kobiety ciężarne i karmiące matki, oraz osób uczulonych na składniki mineralne, śladowe, powinny skonsultować się ze specjalistą.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, nie należy narażać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Trzymać z dala od dzieci!

Co to jest srebro koloidalne?

Srebro koloidalne są to mikrocząsteczki srebra, zawieszone w wodzie demineralizowanej. Srebro kolidalne nie ma smaku i nie jest toksyczne.

Co to jest Silver Max?

Silver Max - jeden z najbardziej uniwersalnych suplementów przeciwbakteryjnych o szerokim spektrum działania. Jest on skuteczny przeciwko setkom patogenów chorób zakaźnych, podczas gdy dobrze znane antybiotyki są aktywne tylko w 5-10 rodzajów bakterii.

Wykorzystanie Silver Max sprzyja osiąganiu pozytywnych wyników przy anginie, różnych chorobach skóry, w tym liszajów, dermatozy, czyraczności, wyprysków różnych lokalizacji, skomplikowanych przez wtórne zakażenia, itp. Silver Max jest skutecznym narzędziem w praktyce okulistycznej, w szczególności przy zapaleniu spojówek, zapaleniu rogówki miąższowej, oparzeniach i urazach, itp. Silver Max może być stosowany w oparzeniach o różnym stopniu nasilenia, w tym na dużej części ciała. Zabija on bakterie, które powodują bardzo niebezpieczne powikłania po oparzeniach - Pseudomonas aeruginosa.

Należy zauważyć, że korzystanie z Silver Max nie powoduje skutków niepożądanych, a także w odróżnieniu od wielu produktów, które zawierają srebro, nie zmienia zabarwienia skóry. Ważną zaletą Silver Max jest to, że bakterie przy jego zastosowaniu nie rozwijają odpornych szczepów, jak to się często dzieje przy stosowaniu konwencjonalnych antybiotyków.

Codzienne przyjmowanie Silver Max może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób zakaźnych i stać się potężnym narzędziem zapobiegawczych, zwłaszcza dla osób podatnych na chroniczne infekcje.Historia srebra koloidalnego

Bakteriobójcze właściwości srebra znane są od czasów antycznych. W starożytnym Egipcie było ono stosowane, aby uzdrawiać rany. Pod koniec XIX i na początku XX wieku zastosowanie srebra koloidalnego było prawie takie same jak nowoczesnych leków: wstrzykiwane dożylnie i domięśniowo, stosowane przy chorobach dróg moczowych oraz jako krople do oczu, itp. Aż do 1938 roku, srebro koloidalne uważane było za jeden z głównych środków antybakteryjnych. Powrót srebra w medycynie rozpoczął się w latach 1970 wraz z rozwojem zaawansowanych technologii. Badania laboratoryjne wykazały, że w ramach działania srebra koloidalnego, wirusy, bakterie pierwotniaki chorobotwórcze i grzyby są zabijane w ciągu kilku minut. W szczególności, wykazały one jego skuteczność wobec takich niebezpiecznych patogenów, jak Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Escherichia coli, Candida albicans, C. globata, i wiele innych, równie niebezpiecznych. Od tamtej pory, srebro koloidalne jest stosowany jako środek bakteriobójczy i odkażający o szerokim zakresie działania.
 

 

 

Design downloaded from free website templates. cciworld.de